Kontakt

Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych Nr 2 w Gdańsku
al. Gen. J. Hallera 17, 80-401 Gdańsk

REGON: 220095250
NIP: 9570922066

Telefon: 58 341 25 93
Fax: 58 344 99 55
e-mail: sekretariat@medyk.gda.pl

adres skrzynki ePUAP: /wzsp2gda/SkrytkaESP

Znajdziesz nas na FB

Obowiązek informacyjny Administratora Danych Osobowych

SEKRETARIAT:
Czynny:
poniedziałek – piątek:  7:30 – 15:30

Przyjmowanie skarg, wniosków i zażaleń przez Dyrektora Zespołu:
czwartek: 15.00 – 16.00

Kontakty bezpośrednie

Dyrektor Zespołu
Alina Nadgórska: a.nadgorska@medyk.gda.pl

Wicedyrektor Zespołu
Elżbieta Kowalczyk: e.kowalczyk@medyk.gda.pl

Kierownik Szkolenia Praktycznego
Katarzyna Skibicka: k.skibicka@medyk.gda.pl

Sekretariat
Beata Żylak: sekretariat@medyk.gda.pl

Główny Księgowy
Elżbieta Bury: ebury@medyk.gda.pl

Kadry i płace
Katarzyna Tarczyńska: kadry@medyk.gda.pl
Monika Pawłowska: place@medyk.gda.pl

Biblioteka
Aneta Nowak-Tymińska: biblioteka@medyk.gda.pl

Inne kontakty
Webmaster: it@medyk.gda.pl

Kierownik gospodarczy
Violetta Nasuta: administracja@medyk.gda.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Eliza Łuczkiewicz: iod@medyk.gda.pl

Bezpieczny kanał sygnalisty
Platforma SYGNANET

Accessibility