Kontakt

Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Gdańsku
al. Gen. J. Hallera 17, 80-401 Gdańsk

REGON: 192081050
NIP: 9571148611

Telefon: 58 341 25 93
e-mail: sekretariat@medyk.gda.pl

adres skrzynki ePUAP: /wzsp2gda/SkrytkaESP

Znajdziesz nas na FB

Obowiązek informacyjny Administratora Danych Osobowych

SEKRETARIAT:
Czynny:
poniedziałek – czwartek:  7:30 – 15:30
piątek: 10.00 – 18.00

Przyjmowanie skarg, wniosków i zażaleń przez Dyrektora Szkoły:
czwartek: 15.00 – 16.00

Kontakty bezpośrednie

Dyrektor Szkoły
Alina Nadgórska: a.nadgorska@medyk.gda.pl

Wicedyrektor Szkoły
Elżbieta Kowalczyk: e.kowalczyk@medyk.gda.pl

Kierownik Szkolenia Praktycznego
Katarzyna Skibicka: k.skibicka@medyk.gda.pl

Sekretariat
Beata Żylak: sekretariat@medyk.gda.pl

Główny Księgowy
Elżbieta Bury: ebury@medyk.gda.pl

Kadry i płace
Katarzyna Tarczyńska: kadry@medyk.gda.pl
Monika Pawłowska: place@medyk.gda.pl

Biblioteka
biblioteka@medyk.gda.pl

Inne kontakty
Webmaster: it@medyk.gda.pl

Kierownik gospodarczy
Violetta Nasuta: administracja@medyk.gda.pl

Biuro karier
Alicja Kowalewska: biurokarier@medyk.gda.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Eliza Łuczkiewicz: iod@medyk.gda.pl

Accessibility